HİZMETLERİMİZ

GÜVENLİK SİSTEMLERİ:

Vizyon Kız Öğrenci Yurdu’nun gece-gündüz giriş ve çevre güvenliği için, 24 saat kayıt altında olan kameralı güvenlik sistemleri mevcuttur. Yurdumuz 7/24 idari personel denetimindedir.  

DEPREM VE YANGIN ÖNLEMLERİ:

Deprem yönetmenliğine uygun imarı ile yapılmış olan yurdumuz, yetkili kuruluşlardan alınan depreme dayanıklılık raporları ve İtfaiye Müdürlüğünden alınmış yangın yönetmeliğine uygunluk raporuna sahiptir.

RING SERVİS:

Ücretsiz olarak Yurt-kampüsler- kampüsler-yurt arası belirli saat aralıklarında hareket eden servislerimizle ulaşımınızda hızlı ve sorunsuz erşim kolaylığı sunulmaktadır. 

SABAH KAHVALTISI:

Ücretsiz olarak öğrencilerimize sağlıklı, lezzetli, hijyenik şartlara uygun zengin çeşitli sabah kahvaltı imkanı sağlanmaktadır. 

BİLGİSAYAR VE İNTERNET HİZMETİ:

Wireless ve kablolu internet erişim ağı ile 24 saat sınırsız internet erişimi hizmetimiz ve etüd odamızda öğrencilerimizin kullanımına hazır bilgisayarlarımız ve yazıcılarımız mevcuttur.

ÇAMAŞIR VE ÜTÜ HİZMETİ:

Ücretsiz olarak yurtlarımızda bulunan çamaşır makineleri ve ütülerden günün her saatinde öğrencilerimiz yararlanabilir.

SICAK SU:

Yurdumuzda 7/24 sıcak su öğrencilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

ODA ve ORTAK ALAN TEMİZLİKLERİ:

Öğrencilerimize hijyenik bir ortam sağlamak için, öğrenci odalarımızın ve ortak alanlarının temizliği günün belli saatlerinde, yurdun hizmetli personelleri tarafından aksatılmadan titiz bir şekilde yapılmaktadır.

 TV- UYDU:

Yurdumuzda kullanılan uydu sistemi ile, yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon kanallarını, yurdumuzdaki TV sisteminden seyredebilirsiniz.

SPOR SALONU:

Uzman spor eğitmenimizle formda kalmaya, sağlıklı bir vücuda sahip olmaya ne dersiniz? Öğrencilerimize gündelik hayatın stresini unutturacak bir diğer hizmetimiz de çeşitli sportif aletlerin bulunduğu spor salonumuzdur.

ETÜD SALONU:

Bilgisayarlı ortamda çalışmak isteyen öğrencilerimiz için de düşünülerek oluşturulan etüd salonumuzda, düzenli bir çalışma ortamı sağlanmış olup, evlerindeki rahatlıkla ders çalışabilecekleri, sınavlara hazırlanabilecekleri aydınlık ve sakin bir ortam sunuyoruz.  

KAFETERYA- YEMEKHANE:

İsteğe bağlı yemek çeşitlerimiz ve fast-food restaurantımız ile öğrencilerimize sınırsız hizmet vermekteyiz. Ayrıca 24 saat açık kafeteryamız bina içersinde mevcuttur ve burada günün her saatlerinde ücretsiz çay hizmeti sunulmaktadır.

BUZDOLAPLARI:

Bloklarda bulunan buzdolapları ile öğrencilerimiz bireysel yiyecek ve içeceklerini uzun süre muhafaza edebilmektedirler.

MUTFAK TEZGAHI:

Mutfak tezgahı ile öğrencilerimiz, kişisel mutfak eşyalarının hijyenini sağlamakta;  öğrencilerimize kendilerini evlerinde hissedecekleri ortam sağlanmaktadır.

TERAS:

Öğrencilerimizin diledikleri zaman kullanacakları teraslarımız mevcuttur.

ODALAR:

1-2-3-4-5-6'ar kişilik olarak tasarlanmış odalar, öğrencilerimizin rahatı ve konforu düşünülerek kitaplık, çalışma masası, ortopedik yatak ve gardırop bulunmaktadır.

GAZ ve YANGIN ERKEN UYARI SİSTEMİ:

Gaz ve yangın erken uyarı sistemi ile öğrencilerimizin güvenliği sağlanmaktadır.

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ:

Öğrencilerimiz emin ellerde! Veli bilgilendirme sistemimiz ile aklınız çocuklarınızda kalmayacak.

Veli bilgilendirme sistemi olarak izin dilekçeleri dolduran öğrencilerimizin velileri telefonla bilgilendiriliyor.

SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER:

Vizyon Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Çeşitli periyotlarla öğrencilerimize özel sosyal ve kültürel faaliyetler düzenliyoruz.

VİZYON KART:

VİZYON’lu Olmak Bir Ayrıcalıktır. Her öğrencimize özel olan vizyon kartları ile öğrencilerimiz ‘Vizyon’ ayrıcalığını hissetmektedirler. Bu kartlar ile öğrencilerimiz kurumumuz tarafından anlaşma sağlanan diğer kurumlarla, belli oranlarda indirimlerden yararlanmaktadırlar.